• Ел. пошта: trauma.ua@gmail.com
workimg

Отоларингологія в «Angelholm»


Отоларингологія в «Angelholm» – це здорові вухо, горло та ніс.

 

В шведсько-українському медичному центрі «Angelholm» ретельно обстежать лор-органи та проведуть кваліфіковане лікування.

Сучасна ЛОР-практика у Чернівцях  - це реально. Це не тільки діагностувати захворювання із використанням сучасного обладнання, це і виписати лікування, а за потреби - провести операцію. Все це роблять  лікарі шведсько-українського медичного центру «Angelholm». Зі своїми проблемами вуха, горла та носу сюди звертаються як дорослі так і діти.

Михайло Цуркан, лікар-отоларинголог шведсько-українського медичного центру «Angelholm» розповідає: Клініка на сьогоднішній день устаткована надсучасним обладнанням, яке дозволяє провести обстеження пацієнта на високому рівні і діагностувати багато захворювань на ранніх етапах. Наприклад, використання стробоскопу дозволяє прицільно оглянути структури і роботу гортані і діагностувати онкологічне захворювання ще на тій стадії, коли звичайний огляд нічого не виявляє. А як добре відомо: чим раніше виявити недугу, тим легше її подолати

Патологія голосового апарату – це тільки частина проблем, з якою звертаються пацієнти. Загалом ЛОР-відділення надає повний спектр діагностичних та лікувальних послуг при всіх захворюваннях ЛОР-органів.

Світлана Левицька, лікар-отоларинголог шведсько-українського медичного центру «Angelholm», професор, доповнює:

Наші лікаріпроводять відеендоскопію ЛОР-органів, мікроскопію вуха, горла, носа пацієнтам будь-якого віку. Ми також проводимо малоінвазивні ендоскопічні хірургічні втручання на носовій порожнині, при носових синусах, глотці, вусі. Проводимо також пластичні операції на носі.

На відміну від державних лікарень, тут немає черг. А отже і ризиків інфікування від інших пацієнтів.  

Світлана Левицька продовжує: ….викривлення носової перегородки, всі хронічні риніти, деформація зовнішнього носа, пластична хірургія, хронічні синусити, гайморити, фронтити, отмаїдіти, назальні поліпози, в тому числі ми робимо вторинні септопластики  

Чи не щодня в «Angelholm» приходять пацієнти, які незадоволені результатами лікування в інших медичних закладах. Саме тому ми дуже ґрунтовно відносимося до детального обстеження пацієнта, врахування його потреб, побажань, особливостей організму і супутньої патології. Всі захворювання ЛОР-органів лікуємо виключно на якісному європейському рівні із дотриманням принципів мінімальної інвазивності. Використання сучасних методів знечулення робить процес лікування абсолютно безболісним і безпечним для наших пацієнтів.

Світлана Левицька: …захворювання лімфодиноїдного кільця, хронічні тонзиліти, аденоїди, доброякісні пухлини, захворювання вуха: зовнішні отити, середні отити, середні отити, які потребують хірургічного втручання, шунтування барабанної порожнини, операції на середньому вусі захворювання слухової труби.

Ми в жодному разі не оперуємо кожного! Застосовуємо індивідуалізований підхід до пацієнта і виконуємо операцію лише у разі, якщо іншої альтернативи немає. Використання останніх досягнень в медицині, новітнього обладнання, сучасного знечулення дозволяє зробити операцію абсолютно безболісною, а затишна палата, привітний персонал та індивідуальне ставлення до кожного пацієнта дозволяє зробити одно-дводенне післяопераційне перебування хворого максимально комфортним.

Михайло Цуркан: … якщо вже є, нажаль, нагальна потреба і хворому треба допомогти і крім оперативного лікування немає іншого методу і ми не можемо позбавити його від тієї чи іншої патології, то, звичайно, ми рекомендуємо операції, які проводяться на досить прекрасному рівні і хворі у нас виходять абсолютно з посмішкою ми прощаємось з ними.

Якщо Вам потрібна якісна діагностика та лікування ЛОР-органів, лікарі шведсько-українського медичного центру «Angelholm» вам її нададуть на найвищому рівні. Пройти огляд та перевірити своє здоров’я Ви можете у відділенні клініки, що на улиці Героїв Майдану,  226.

Контактна інформація:
м.Чернівці, вул. Героїв Майдану, 226
тел. +38 067-371-86-42, +380 (03722) 4-31-26

Новий коментар

Name
Ел. пошта
Текст

Коментарі