• Ел. пошта: trauma.ua@gmail.com

- Фоніатрична допомога

Фоніатрія – галузь отоларингології, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань голосу. Контингент - особи, професія яких пов’язана з голосом – співаки-професіонали, артисти муздрамтеатрів, учасники самодіяльних хорових і драматичних колективів, учні середніх і вищих музичних закладів, педагоги та інші.

 

Основні захворювання – органічні та функціональні захворювання голосового апарату, хвороби резонаторних порожнин, пухлини і пухлиноподібні утворення та неврологічні ураження гортані.

 

В фоніатрії крім стандартних методів дослідження, які використуються при ЛОР огляді (передня і задня риноскопії, орофарингоскопія, пряма і непряма ларингоскопія, отоскопія та інші) в фоніатрії також використовуються спеціальні дослідження, а саме стробоскопія, електроміографія, хронаксиметрія, томографія та інші.

 

У нас в центрі доступне саме сучасне обстеження гортані – це електронна ларинговідеостробоскопія, яка дає можливість діагностувати захворювання гортані на самих ранніх стадіях розвитку. Це має особливе  значення в онкоотоларингології, так як дає можливість запідозрити і (головне!) запобігти розвитку раку на початковій стадії, що робить це обстеження незамінним та необхідним при проблемах з гортанню.

Фоніатр проводить консервативне і оперативне лікування захворювань гортані, а також допомогу онкохворим після видалення гортані.

 

 

ЛікарІм`яСпеціалізаціяЧас прийому (Четвер)
Воєвідка Євген МирославовичОтолорингологія -

Новий коментар

Name
Ел. пошта
Текст

Коментарі