• Ел. пошта: trauma.ua@gmail.com

- Сучасна проктологія

Поради обласного спеціаліста колопроктолога
 
Діагностика проктологічних захворювань

У зв'язку з інтимністю вказаної ділянки і сором'язливістю пацієнтів, проблеми захворювань прямої та ободової кишки сильно виросли. Рак товстої кишки займає друге місце серед усіх онкозахворювань у жінок, і третє місце у чоловіків. Лікування ж безпосередньо залежить від діагностики, а саме: чим раніше виявити захворювання, тим ефективніше буде його лікування.


У всіх розвинених країнах світу на сьогоднішній день проводиться обов'язкове проктологічне обстеження людей у ​​віці від 40 років, щоб якомога раніше, на самих ранніх стадіях виявити захворювання і вчасно почати його лікування, не доводячи до серйозних наслідків, зокрема, на стадії поліпа лікування проходить набагато легше для пацієнта, ніж на стадії пухлини. 
• Діагностика товстої кишки (пряма і ободова)

• Лікування хвороб прямої кишки і біля кишечної клітковини (геморой, тріщини, гострі і хронічні парапроктіти (свищі), ректоцеле, кокцигодинія, запалення, поліпи)

• Лікування хвороб ободової кишки (ерозії, НВК (неспецифічний виразковий коліт), БК (хвороба Крона), поліпи.

 
При періодичному появі крові під час акту дефекації, чергуванні запорів і проносів, метеоризмі (здутті живота) необхідно відразу звернутися до лікаря-проктолога, який допоможе розібратися, в чому реальна причина даного стану. Це може бути проявом не тільки запалення кишечника, але і початком більш серйозного захворювання. Необхідно розуміти, що чим раніше буде встановлено діагноз, тим ефективніше буде лікування. Тому обстеження у лікаря-проктолога необхідно для Вашого здоров'я.Багато людей на сьогоднішній день страждають запорами, здуттям живота, періодичними проносами, з виділенням слизу або крові. Все це може бути проявом захворювань не тільки жовчного міхура, печінки, підшлункової залози, шлунка, але і проктологічних проблем (зокрема - поліпа або пухлини товстої кишки). Для вибору правильного і ефективного лікування необхідно проведення комплексного обстеження, до якого входить ректо- і колоноскопія (візуальний огляд товстої кишки - прямої та ободової). Особливо необхідно звернути увагу на те, що при виявленні поліпів на ранніх стадіях можливе проведення їх видалення через колоноскоп без застосування наркозу. Кожній людині у віці від 40 років рекомендується зазначені обстеження. Потрібно прийти до лікаря-проктолога і обстежитися: краще переконатися, що все добре, щоб не пропустити початок захворювання. Більшість людей бояться зазначених маніпуляцій. Це стереотипи, яких необхідно позбуватися. Обстежити власний організм, щоб бути здоровим, набагато простіше, ніж здається. Фахівці шведсько-українського медичного центру "Angelholm" роблять все необхідне, щоб Ви відчували себе комфортно і впевнено в будь-якій ситуації.Після проведеного обстеження, Ви отримаєте висновок і рекомендації фахівця-професіонала по Вашому стану здоров'я. У разі необхідності, Ви зможете отримати лікування в нашому Центрі.

Не зволікайте і пам'ятайте, що здоров'я - найцінніший скарб, коштовний і найважливіший дар природи, який необхідно берегти!

 

Що таке проктологія?

Які послуги надає відділення проктології?

Для чого використовують фіброколоноскоп?

Які обстеження проводить лікар-проктолог?

Які додаткові обстеження проводить лікар-проктолог?

Кому і за яких симптомах слід звернутися до лікаря-проктолога?

Лікуванням яких хвороб займається проктологія?

ЛікарІм`яСпеціалізаціяЧас прийому (Середа)
Бочаров Андрій Хірург-проктолог -

Новий коментар

Name
Ел. пошта
Текст

Коментарі