• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
 • trauma.ua@gmail.com

  Васильчишин Ярослав Миколайович

  Головний лікар клініки
  Отропед-травматолог


  Васильчишин Ярослав Миколайович – лікар оротопед-травматолог, кандидат медичних наук, доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Буковинського державного медичного університету, лікар травматолог-ортопед вищої атестаційної категорії, головний лікар Центру травматології та ортопедії (шведсько-українського медичного центру «Angelholm»), Заслужений лікар України.

  1996 р. закінчив Чернівецький державний медичний інститут.

  1996 - 1998 р. проходив навчання в інтернатурі на базі кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Чернівецького державного медичного інституту.

  З 1998 р. старший лаборант кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Чернівецького державного медичного інституту.

  З 1999 р. лікар-травматолог Чернівецької лікарні швидкої медичної допомоги.

  З 2000 р. асистент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Чернівецького державного медичного інституту.

  З 2003р. працює на посаді головного лікаря ТОВ «Центр травматології та ортопедії» (шведсько-український медичний центр «Angelholm»).

  У 2008 р. отримує вчене звання - кандидат медичних наук.

  З 2013 р. доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Буковинського державного медичного університету.

  У 2008 р Указом Президента України за медичні досягнення в області травматології, ортопедії та нейрохірургії присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

   Наукова діяльність

  Автор 2-х монографій, 15-ти наукових праць, 6-ти патентів і авторських свідоцтв на винаходи. З навчально-методичної діяльності видано 2 навчальні посібники.

   Лікувально-консультативна діяльність

  Провідний спеціаліст з ендопротезування кульшового та колінного суглобів. Вперше в Україні встановив ендопротез кульшового суглоба Exeter STRYKER, поверхневий ендопротез кульшового суглоба ASR De Puy. Вперше в Україні провів оперативні втручання з ендопротезування колінного суглоба Scorpio STRYKER, ревізійного ендопротезування кульшового суглоба системою Wagner ZIMMER. Вперше в Україні виконав черезшкірну декомпресію спинномозкового корінця системою STRYKER DECOMPRESSOR і ввів методику епідурального адгезіоліза при грижах міжхребцевого диска поперекового відділу хребта.

  Неодноразово стажувався у провідних клініках Швеції, Німеччини, США, Франції та Італії. Виконав понад 15000 оперативних втручань вищої категорії складності з ендопротезування та ревізійного ендопротезування суглобів, артроскопії, інтерламінектомій, епідурального адгезіоліза та інших.

   Громадська діяльність

  Член Європейської Асоціації хірургії стегна, координатор програми обміну знаннями між ТОВ «Центр травматології та ортопедії» (шведсько-український медичний центр «Angelholm»), Буковинським державним медичним університетом і Angelholm hospital (м.Енгельхольм, Швеція), Oberlinhaus (м.Потсдам, Німеччина), Helios klinikum (м.Берлін, Німеччина), Instituti Ortopedici Rizzoli di Bologna (м Болонья, Італія) та клінікою професора К.Сологуба (м.Невер, Франція).

  DayWork time
  Sunday Holiday

  Other doctors

  New comment

  Name
  Email
  Text

  Comments