• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
  • trauma.ua@gmail.com

Інформація для допитливих

Секрет успіху лікування.

«Дайте нам любого пацієнта і за 3-6 тижнів ми суттєво покращимо стан його здоров'я!» – саме такий лозунг став результатом доведеної високоефективної дії Вітаміну С при будь-яких захворюваннях.

Фахівці клініки «Енгельхольм» наразі готові надавати медичну допомогу на найвищому професійному рівні, базуючись на багаторічному досвіді наших колег з-за кордону, де Вітамін С активно використовується протокольно під час лікування пацієнтів.

Людству відомо більше 20 тисяч різноманітних хвороб. Виникає питання: «Що всіх їх об'єднує на патофізіологічному рівні?» Виявляється,- оксидативний стрес, та як наслідок, збільшення кількості вільних радикалів в організмі людини, що обумовлено слідством дії психоемоційних перевантажень, певних пестицидів, різноманітних синтетичних сполук, сигаретного диму, радіації, УФО, забруднення ґрунту, води, повітря. Харчування з високим вмістом цукру, жиру та алкоголю також може сприяти виробленню збільшеної кількості вільних радикалів.

АФК - активні форми кисню - це і є вільні радикали, що приймають участь в багатьох процесах імунної системи. Але їх надлишок призводить до утворення окислювального стресу.

Вітамін С - антиоксидант № 1 в організмі людини, який є донором електронів. В процесі віддачі електрона він миттєво нейтралізує АФК (активні форми кисню), які, по суті, є вільними радикалами, а це одразу покращує стан хворих при будь-яких захворюваннях!

Важливим є те, що при лікуванні цей процес ефективно працює тільки при парентеральному введенні вітаміну С.

То ж, правильне використання вітаміну С в терапії є не тільки виправданим, але й вкрай необхідним елементом для покращення стану здоров’я пацієнта при лікуванні будь-якого захворювання. Саме в цьому і полягає основний «секрет успіху», який впевнено декларують наші фахівці.

DoctorNameSpecialityWork time (Tuesday)
Васильчишин Ярослав МиколайовичОтропед-травматолог -

New comment

Name
Email
Text

Comments