• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
  • trauma.ua@gmail.com

Our servicesImportant information for patients


OUR DOCTORS TEAM

Васильчишин Ярослав Миколайович Васильчишин Ярослав Миколайович
Головний лікар клініки
Отропед-травматолог
Білик Сергій Вікторович Білик Сергій Вікторович
Завідувач відділення
Травматологія та ортопедія
Юрценюк Андрій Володимирович Юрценюк Андрій Володимирович
Лікар травматолог, нейрохірург
Травматологія та ортопедія
Васюк Сергій Володимирович Васюк Сергій Володимирович
Лікар ортопед-травматолог
Травматологія та ортопедія
View all doctors Write the question

Висловлюю найщиріші слова подяки лікарю ортопеду-травматологу Окрім Іллі Іллічу, а також його команді медперсоналу шведсько-українського медичного центру ANGELHOLM за проведене хірургічне втручання по заміні колінного суглоба для мого батька, Рибчук М.В. 1948 р.н., спеціалістам від Бога, з високим професіоналізмом, глибокими знаннями, креативними вміннями. У медичному центрі створені всі умови для швидкого одужання, панує тепле, чуйне ставлення до всіх пацієнтів, домінує висока дисципліна, чистота, компетентність та етична мораль. В загальному, час перебування в клініці минув швидко і на позитиві. Батько дуже задоволений роботою хірургічного, анестезіологічного, реабілітаційного відділень та операційного блоку і загалом відношенням до роботи усіх працівників медичного центру ANGELHOLM: людяних, сумлінних, доброзичливих, толерантних, організованих. Дякую за турботливе відношення до мого батька, за допомогу при виходженні після операції. Міцного здоров'я, Вам усім, успіхів та нових звершень у роботі!!! Нехай благословить Вас Бог на нові досягнення та поверне Вам сторицею за Ваш професіоналізм і добрі серця.

Щиро вдячна Віктору Васильовичу Процюку за проведену операцію, за золоті руки і добре серце. Низький Вам уклін! Міцного Вам здоров'я і успіхів у вашій нелегкій роботі. Також щиро вдячна усьому медичному персоналу й працівникам клініки за дуже гарне відношення до хворих,також хочу подякувати працівникам реабілітаційного центру. Клініка Супер!

Я Шевчук Міла з Чернігова, прооперувалась в медичному центрі "Angelholm" 17.07.2023 р. В мене було багато вибору клінік, але я вибрала цей медичний центр і задоволена. Оперував мене ОКРІМ Ілля Ілліч (до речі це його фото) , хороший кваліфікований фахівець, я йому дуже вдячна і його команді, також дякую всьому персоналу післяопераційної палати і колективу реабілітаційного відділу. Всім бажаю міцного здоров'я, успіхів в роботі і Миру на землі. Дуже хороша клініка "Аngelholm", рекомендую!!!

Окрім Ілля Ілліч, Ви найкращий! Робила дві операції із заміни колінних суглобів. Дуже задоволена та вдячна Окрім Іллі Іллічу. Дякую Вам за мої ніжки! Хожу і радію та радую своїх дітей та онуків, а у мене їх багато. Дай Бог Вам здоров'я та вашим дівчаткам!

Вітаю!!! Ярослав Миколайович, завдяки вашим чудовим рукам та віртуозно зробленим операціям по заміні обох тазостегнових суглобів, мені вдалося врятуватися з під обстрілів зі зруйнованого Маріуполя та жити повноцінним життям зараз. Низкий вам уклін.

NEWS

workimg
Prevention of wound infections after hip and knee replacement surgeries and other interventions using High Dose Intravenous Vitamin C Therapy, Pascorbin
Post surgical wound infection is tragic for the patient and highly inconvenient for the surgeon. Treatment is 3-10x more costly compared to initial price.
19.04.2022 Read
workimg
Prevention of infectious complications after primary hip or knee arthroplasty with high-dose intravenous vitamin C therapy
Ascorbic acid (vitamin C) is a water-soluble vitamin that promotes optimal tissue metabolism. Its active participation in redox reactions, results in the formation of a system of hydrogen proton transfer with dehydroascorbic acid thereby ensuring the sta
19.04.2022 Read