• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
  • trauma.ua@gmail.com

Дуже вдячна клініці, а особливо Окріму І.І за повернення до нормального життя. Заміна суглоба кульшового була у вересні 2020 року. Я з Ковеля, всім рекомендую цю чудову клініку, де по моїм рекомендаціям щонайменше 5 людей також були прооперовані і були дуже вдячні і задоволені результатами операцій. Рекомендую всім клініку, не ведіться на чудо уколи,таблетки і мазі, вони не діють, перевірила на собі. Клініці і колективу здоров'я, миру і вдячних пацієнтів побільше.

Щира подяка Процюку Віктору Васильовичу та всьому медичному персоналу! В КОЛЕКТИВІ ПАНУЄ ПОЗИТИВНА АТМОСФЕРА, ЛЮДЯНІСТЬ, ДОБРОТА ТА ПОВАГА! ВИ НАЙКРАЩІ! Здоровʼя, терпіння та мирного неба!!!

В цій клініці лікарі з великої букви! Тільки повага та подяка за оперування в 2016 році кульшового суглобу, забула про біль, бігаю, стрибаю, танцюю, завдяки золотим рукам пана Ярослава і його команди! Низенько вам вклоняюсь!

КОЖНОМУ - НА СВІЙ "ЕВЕРЕСТ" відкриває шлях найвідоміша і найуспішніша в галузі травматології та ортопедіі, зокрема - в ендопротезуванні й екзопротезуванні клініка - Шведсько-український медичний центр "Angelholm", головний лікар якого - ЯРОСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ ВАСИЛЬЧИШИН Ярослав Васильчишин - к мед.н., доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії БДМУ, заслужений лікар України, член Європейської асоціації хірургів. Найсучасніше обладнання, максимально комфортні умови для пацієнтів, найбільш доброзичлива атмосфера порятунку... І найважливіше - найефективніша команда професіоналів. 25 років... Щодня, щогодини... Тисячі операцій, тисячі зцілень. І кожному - шанс на здоровий рух! Тисячі вдячних відгуків. Тисячі сердець, які б'ються в одному ритмі - великої вдячності своїм рятівникам. Серед них - і моє серце. Якби була номінація "Відкриття року" у конкурсі, я б, не вагаючись, назвала "ANGELHOLM" та його душу (як мені сказали колеги клініки) - ЯРОСЛАВА МИКОЛАЙОВИЧА ВАСИЛЬЧИШИНА - талановитого хірурга, топ-менеджера, благородну й емпатичну людину, багатогранну особистість.

Хочу залишити хороший відгук про лікарню і лікарів. Чотири роки назад впала з висоти і порвала усі зв'язки у коліні. Після МРТ лікарі в Кам'янці-Подільському прийняли рішення для операції. Потрібно було ставити імплант. А після консультації в клініці я зрозуміла, що лікарі бувають різні. І не те, що компетентні і не компетентні, а тут інше. Ті, які роблять операції, і ті хто просто ставлять на ноги без шкоди для людини, і трати велиииких коштів. Дякую за вашу роботу. І дякую Господу, що у свій час дав можливість на вибір.

Висловлюю щиру вдячність, майстрам своєї справи, лікарям та чудовому персоналу клініки "Angelholm". Дякую за можливість рухатися без болю, комплексів та дискомфорту, жити повноцінним життям. Оперувався 2023 році в цій клініці два рази. Перший раз в липні, в лікаря Окрім Іллі Ілліча - (заміна кульшового суглоба). І другий раз в жовтні в лікаря Білика Сергія Вікторовича - (висока коригуюча остеотомія великогомілкової кістки). Завдяки зусиллям цих чудових лікарів - професіоналів та чудовій команді привітного, уважного та турботливого персоналу, отримав найкращу кваліфіковану медичну допомогу. Обидві операції пройшли з розумінням та індивідуальним підходом, оперативно, безболісно та успішно. Також висловлюю вдячність фахівцям реабілітаційного відділення, особливо дякую реабілітологу Олександру. Найважливішим після операції є реабілітація та якнайшвидше повернення до звичного життя. За допомогою спеціалістів відділення, отримав повний комлекс фізичних вправ, правильного збалансованого харчування, медичного супроводу, моральної підтримки до повного відновлення. Дуже задоволений результатом. Рекомендую клініку - одну з найкращих в Україні. Бажаю усім міцного здоров'я та мирного неба! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Олексин Назарій 30 років, м.Львів.

Огромная благодарность вашему центру! В 2008 г прооперировала 2 тазобедренных сустава у Васильчишина Ярослава Николаевича.... Процветания вашей фирме и Божьих благословений. Живите долго, долго, долго, делая такое добро, помогая людям... Ещё раз огромнейшее спасибо, дорогой мой коллектив

Щиро дякую Васильчишину Ярославу Миколайовичу за золоті руки і добре серце. Оперувала обидва кульшові суглоби 5 років тому, як тепер кажуть, "до війни"... Вдячна всьому колективу за чуйність і увагу до хворого! Дай Бог вам процвітання!

Шановний Ярослав Миколайович Васильчишин - стільки тепла і подяки в душі, коли звучить це ім'я. Золоте серце, золоті руки. Було щастям у скрутну хвилину доторкнутися до них. Колективу клініки❤❤❤

Коли людина багато років хворіє, вона часто звертається до лікарів. Так трапилося, що із-за чергового погіршення стану здоров'я я звернулася за медичною допомогою до клініки "Angelholm", де мені надав висококваліфіковану медичну допомогу судинний лікар Марчук Роман Юрійович, якому я дуже вдячна за проведене якісне оперативне втручання. Це -- лікар з високим професіоналізмом. Післяопераційний період пройшов легко і без ускладнень. Також великі слова вдячності хочу висловити лікарю функціональної діагностики Марчук Тетяні Іванівні за точність дослідження. Рекомендую клініку "Angelholm" за її сучасне обладнання та висококваліфікованих спеціалістів, які його використовують на високому рівні для надання високоякісних медичних послуг. З великою вдячністю та повагою, Шкімбова Євдокія Олександрівна, село Кулевча Білгород-Дністровського району Одеської області.