• Ел. пошта: trauma.ua@gmail.com

Мені 25 років,робила в серпні в цій клініці операцію по заміні тазобедреного суглобу. Дуже задоволена, надзвичайні хороші спеціалісти,профі свого діла.Я безмежно вдячна Ярославу Миколайовичу за операцію,а також Віктору Васильовичу за підтримку та консультацію. персонал хороший,всі милі, чуйні ,допомагають, підтримують. Все на високому рівні. Не потрібно взагалі боятися операції,тут гарно знеболюють.Абсолютно нічого не болить.Ви після операції відчуєте себе заново народженим.так стає легка і болі більше немає. Аналогів цієї клініки в Україні НЕМАЄ. Ви переконаєтесь в цьому як тільки переступите поріг клініки Ангельхольм. Тут дуже багато людей з різних куточків. Я спочатку так боялася перед операцією,ніяк не могла налаштуватися, переживала,все думала як то і що буде,спати навіть спокійно не могла, одному Богу відомо як мені було страшно. Але повірте це все пусті та марні переживання. Я після операції на другий день сама з себе сміялась, казала якби я знала що то так добре буде Я б давно

Ярослав Николаевич и Илья Ильич, с Рождеством Христовым!!! Вам и Вашим семьям счастья, благополучия, мира и всего самого хорошего! Вы мои спасители, я Вас люблю ! Обнимаю.

Слава Богу! За эту клинику и за врачей! Недавно прооперировали мою жену, все прошло на высокопрофесиональном уровне! Огромное срасибо!!! Мы были во многих институтах и клиниках Киева, такого уровня там и близко нет))) побольше бы таких учреждений и врачей! И огромная благодарность Васильчишину Я.Н. за профессионализм и человечность!!!

Дуже дякую лікарям які там працюють Денису Михайловичу, Процюку Віктору і також Ярославу Васильчишину який поміняв мені обидва тазобедрені суглоби , і завдяки цьому я позбулась страшенних болів і почала звичайно краще ходити !!!

Щиро дякую клініці АНГЕЛЬХОЛЬМ за проведену операцію.Особливо оперуючому лікарю Васильчишину Ярославу.Бажаю щоб Ваші золоті руки ніколи незнали втоми.

Ярослав Николаевич- не только хороший доктор, но огромной души человек! И такая же замечательная команда в клинике под его руководством! Это гордость Украинского народа!

Дорогой Врач от Бога—Васильчишин Ярослав Николаевич. Какое счастье мне выпало попасть на эндопртезирование тазобедренного сустава именно кв Вашу клинику да и лично в ваши руки. Пуссть эти руки будут благословенны ибо они творят чудо. у меня нет слов, чтобы описать свое состояние после операции, у меня абсолютно ушла боль и мне зочется летать. Низкий Вам поклон , крепкого Вам здоровья и многие лета. Вы—лучший врач. Клиника тоже достойна высших похвал. Спасибо за Ваш труд. С уважением, Кучина Александра

Дякую за проведену операцію моїй мамі! Нехай Ваші золоті руки не знають втоми, а Вашу сім'ю оберігає Бог!