• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
  • trauma.ua@gmail.com

Я Шевчук Міла з Чернігова, прооперувалась в медичному центрі "Angelholm" 17.07.2023 р. В мене було багато вибору клінік, але я вибрала цей медичний центр і задоволена. Оперував мене ОКРІМ Ілля Ілліч (до речі це його фото) , хороший кваліфікований фахівець, я йому дуже вдячна і його команді, також дякую всьому персоналу післяопераційної палати і колективу реабілітаційного відділу. Всім бажаю міцного здоров'я, успіхів в роботі і Миру на землі. Дуже хороша клініка "Аngelholm", рекомендую!!!

Окрім Ілля Ілліч, Ви найкращий! Робила дві операції із заміни колінних суглобів. Дуже задоволена та вдячна Окрім Іллі Іллічу. Дякую Вам за мої ніжки! Хожу і радію та радую своїх дітей та онуків, а у мене їх багато. Дай Бог Вам здоров'я та вашим дівчаткам!

Вітаю!!! Ярослав Миколайович, завдяки вашим чудовим рукам та віртуозно зробленим операціям по заміні обох тазостегнових суглобів, мені вдалося врятуватися з під обстрілів зі зруйнованого Маріуполя та жити повноцінним життям зараз. Низкий вам уклін.

Дуже вдячна клініці, а особливо Окріму І.І за повернення до нормального життя. Заміна суглоба кульшового була у вересні 2020 року. Я з Ковеля, всім рекомендую цю чудову клініку, де по моїм рекомендаціям щонайменше 5 людей також були прооперовані і були дуже вдячні і задоволені результатами операцій. Рекомендую всім клініку, не ведіться на чудо уколи,таблетки і мазі, вони не діють, перевірила на собі. Клініці і колективу здоров'я, миру і вдячних пацієнтів побільше.

Щира подяка Процюку Віктору Васильовичу та всьому медичному персоналу! В КОЛЕКТИВІ ПАНУЄ ПОЗИТИВНА АТМОСФЕРА, ЛЮДЯНІСТЬ, ДОБРОТА ТА ПОВАГА! ВИ НАЙКРАЩІ! Здоровʼя, терпіння та мирного неба!!!

В цій клініці лікарі з великої букви! Тільки повага та подяка за оперування в 2016 році кульшового суглобу, забула про біль, бігаю, стрибаю, танцюю, завдяки золотим рукам пана Ярослава і його команди! Низенько вам вклоняюсь!

КОЖНОМУ - НА СВІЙ "ЕВЕРЕСТ" відкриває шлях найвідоміша і найуспішніша в галузі травматології та ортопедіі, зокрема - в ендопротезуванні й екзопротезуванні клініка - Шведсько-український медичний центр "Angelholm", головний лікар якого - ЯРОСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ ВАСИЛЬЧИШИН Ярослав Васильчишин - к мед.н., доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії БДМУ, заслужений лікар України, член Європейської асоціації хірургів. Найсучасніше обладнання, максимально комфортні умови для пацієнтів, найбільш доброзичлива атмосфера порятунку... І найважливіше - найефективніша команда професіоналів. 25 років... Щодня, щогодини... Тисячі операцій, тисячі зцілень. І кожному - шанс на здоровий рух! Тисячі вдячних відгуків. Тисячі сердець, які б'ються в одному ритмі - великої вдячності своїм рятівникам. Серед них - і моє серце. Якби була номінація "Відкриття року" у конкурсі, я б, не вагаючись, назвала "ANGELHOLM" та його душу (як мені сказали колеги клініки) - ЯРОСЛАВА МИКОЛАЙОВИЧА ВАСИЛЬЧИШИНА - талановитого хірурга, топ-менеджера, благородну й емпатичну людину, багатогранну особистість.

Хочу залишити хороший відгук про лікарню і лікарів. Чотири роки назад впала з висоти і порвала усі зв'язки у коліні. Після МРТ лікарі в Кам'янці-Подільському прийняли рішення для операції. Потрібно було ставити імплант. А після консультації в клініці я зрозуміла, що лікарі бувають різні. І не те, що компетентні і не компетентні, а тут інше. Ті, які роблять операції, і ті хто просто ставлять на ноги без шкоди для людини, і трати велиииких коштів. Дякую за вашу роботу. І дякую Господу, що у свій час дав можливість на вибір.

Висловлюю щиру вдячність, майстрам своєї справи, лікарям та чудовому персоналу клініки "Angelholm". Дякую за можливість рухатися без болю, комплексів та дискомфорту, жити повноцінним життям. Оперувався 2023 році в цій клініці два рази. Перший раз в липні, в лікаря Окрім Іллі Ілліча - (заміна кульшового суглоба). І другий раз в жовтні в лікаря Білика Сергія Вікторовича - (висока коригуюча остеотомія великогомілкової кістки). Завдяки зусиллям цих чудових лікарів - професіоналів та чудовій команді привітного, уважного та турботливого персоналу, отримав найкращу кваліфіковану медичну допомогу. Обидві операції пройшли з розумінням та індивідуальним підходом, оперативно, безболісно та успішно. Також висловлюю вдячність фахівцям реабілітаційного відділення, особливо дякую реабілітологу Олександру. Найважливішим після операції є реабілітація та якнайшвидше повернення до звичного життя. За допомогою спеціалістів відділення, отримав повний комлекс фізичних вправ, правильного збалансованого харчування, медичного супроводу, моральної підтримки до повного відновлення. Дуже задоволений результатом. Рекомендую клініку - одну з найкращих в Україні. Бажаю усім міцного здоров'я та мирного неба! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Олексин Назарій 30 років, м.Львів.

Огромная благодарность вашему центру! В 2008 г прооперировала 2 тазобедренных сустава у Васильчишина Ярослава Николаевича.... Процветания вашей фирме и Божьих благословений. Живите долго, долго, долго, делая такое добро, помогая людям... Ещё раз огромнейшее спасибо, дорогой мой коллектив