• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
  • trauma.ua@gmail.com

- Виготовлення індивідуальних устілок

Індивідуальні ортопедичні устілки

 

Цеіндивідуальні супінатори, які повертають стопу в правильному положенні. Ортопедичні устілки можна назвати своєрідним «регулюючим корсетом» для стопи. Ті м’язи, які страждають від зайвої перенапруження, розслабляються, а ті, які не працювали, навпаки, приводяться в тонус.

 

Виготовлення устілок обов’язково має бути індивідуальним. В нашій клініці ортопед проводить діагностику стопи на плантогрфі, після чого проводиться заміри і в залжності від конкретного відхилення стопи, ваги людини, стану його хребта та інших особливостей організму виготовляються індивідуальні устілки.

 

У яких випадках показані індивідуальні ортопедичні устілки?

У першу чергу, ортопедичні устілки необхідні при захворюваннях, пов’язаних з порушенням стопи. Подібні діагнози ставляться людям кожної вікової групи.

Крім цього , індивідуальні устілки варто носити тим, хто знаходиться в групі ризику. Ортопедичні устілки індивідуального виготовлення, відповідають усім необхідним сучасним вимогам з урахуванням анатомічних особливостей і необхідною корекцією всіх склепінь стопи. Це докорінно відрізняє індивідуальні устілки від тих, які виготовлені промисловим шляхом з розрахунку на середньостатистичного пацієнта з середньостатистичною патологією.

 

Моделювання індивідуального супінатора проводиться прямо по стопі пацієнта. Виготовлені індивідуальні устілки, пацієнт може відразу ж носити, а при необхідності, ортопед зробить додаткову корекцію.

 

Основні принципи роботи індивідуальних ортопедичних устілок:

  • при плоскостопості
  • після перелому кісток гомілки або стопи для профілактики розвитку плоскостопості.
  • профілактика розвитку патологічних станів опорно-рухової системи
  • зменшення навантаження на хребет, кульшові, колінні і гомілковостопні суглоби.

 

Показання для носіння індивідуальних ортопедичних устілок:

  • вальгусне відхилення першого пальця стопи («шишки на стопах», Hallux valgus)
  • болі в стопі, гомілковостопному, колінному, кульшовому суглобах, спині.

 

Багато хто вважає, що ортопедичні устілки потрібні тільки хворим людям. Однак, наш багаторічний досвід підтверджує інше.:ортопедичні устілки необхідні для профілактики захворювань опрно-рухового апарату. Ортопедичні устілки дозволяють зняти больові відчуття в ногах при тривалій і стомлюючій ходьбі, а головне — знизити зайве навантаження на Ваш хребет, а, значить, максимально убезпечити його і Ваше здоров’я в цілому.

 

Виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок-супінаторів: як це відбувається:

Після медичної корекції найбільш значущих дисфункцій тіла і спеціальної обробки стоп (1-2 сеансу) подіатра вкладає в принесену Вами взуття заготовки супінаторів і нагріває їх за допомогою термомашіни до 75 градусів Цельсія. Ви одягаєте взуття з нагрітими заготовками супінаторів на ноги, потім стопами надається правильне, анатомічно нейтральне положення, після чого розігріті супінатори буквально «виліплюються» на Вашій нозі за допомогою спеціальних прийомів. Додому Ви можете піти вже в індивідуально виготовлених персонально для Вас лікувальних устілках-супінаторах.

Індивідуальні супінаторилегко перекладаються з однієї пари взуття в іншу, за умови схожості їх внутрішньої поверхні (наприклад, з однієї пари в стилі кежуал в іншу, або з одних кросівок в інші). Запас стійкості у них дуже великий, порядка 3-5 років, так що взуття вони точно переживуть.

 

Оскільки індивідуальні ортопедичні устілки викликають потужну перебудову скелета і всіх систем організму, рекомендується почати носіння з 2-3 годин на день, додаючи кожен день по годині.

 

Вже протягом першого тижня Ви виявите значне полегшення при тривалому перебуванні на ногах стоячи, наприклад при поїздці на транспорті або в перебігу робочого дня. Також знизиться стомлюваність і набряки на гомілках, з’явиться більше сил і енергії.

 

Плоскостопість— це зміна форми стопи, що характеризується опущенням її подовжнього і поперечного склепінь.

 

Розрізняють поперечну і подовжну плоскостопість, а також можливе поєднання обох форм. Поперечна плоскостопість в поєднанні з іншими деформаціями становить 55,23%, поздовжна плоскостопість в поєднанні з іншими деформаціями стоп — 29,3%.

 

Правила носінняіндивідуальних ортопедичних устілокта догляду за ними.

 

Ортопедичні устілкивиготовлені з натуральних безпечних матеріалів — шкіри, бавовни, вовни, пластикових вкладишів та спеціальної латексної гуми.

Устілки знижують ударні й вагові навантаження на стопу і хребет, підтримують анатомічно правильне положення стопи. Їх розміщують у взутті так, щоб п’ята супінатора впиралася в задник взуття, а положення вставок збігалося з анатомічними склепіннями стопи.

При носінні ортопедичних устілок протягом перших 3-5 днів можливі дискомфортні відчуття, пов’язані з "відвиканням" стопи від правильної роботи склепінь. Через короткий час дискомфорт зникає.

При забрудненні індивідуальні ортопедичні устілки миють теплою водою з милом, і сушать без застосування нагрівальних приладів. При високій температурі води або сушінні біля нагрівальних приладів супінатори втрачають форму і еластичні властивості. Ефект від їхнього застосування значно знижується.

ЛікарІм`яСпеціалізаціяЧас прийому (Четвер)
Білик Сергій ВікторовичТравматологія та ортопедія -

Новий коментар

Name
Ел. пошта
Текст

Коментарі