• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
  • trauma.ua@gmail.com

Наші послуги


Пластична хірургія

Ортопедичне моделювання стопи

Відділення фізіотерапії


Важлива інформація для пацієнтів


НАША КОМАНДА ЛІКАРІВ

Васильчишин Ярослав Миколайович Васильчишин Ярослав Миколайович
Головний лікар клініки
Травматологія та ортопедія
Білик Сергій Вікторович Білик Сергій Вікторович
Завідувач відділення
Травматологія та ортопедія
Юрценюк Андрій Володимирович Юрценюк Андрій Володимирович
Лікар травматолог, нейрохірург
Травматологія та ортопедія
Васюк Сергій Володимирович Васюк Сергій Володимирович
Лікар ортопед-травматолог
Травматологія та ортопедія
Переглянути всіх лікарів Напишіть питання

Я Шевчук Міла з Чернігова, прооперувалась в медичному центрі "Angelholm" 17.07.2023 р. В мене було багато вибору клінік, але я вибрала цей медичний центр і задоволена. Оперував мене ОКРІМ Ілля Ілліч (до речі це його фото) , хороший кваліфікований фахівець, я йому дуже вдячна і його команді, також дякую всьому персоналу післяопераційної палати і колективу реабілітаційного відділу. Всім бажаю міцного здоров'я, успіхів в роботі і Миру на землі. Дуже хороша клініка "Аngelholm", рекомендую!!!

Окрім Ілля Ілліч, Ви найкращий! Робила дві операції із заміни колінних суглобів. Дуже задоволена та вдячна Окрім Іллі Іллічу. Дякую Вам за мої ніжки! Хожу і радію та радую своїх дітей та онуків, а у мене їх багато. Дай Бог Вам здоров'я та вашим дівчаткам!

Вітаю!!! Ярослав Миколайович, завдяки вашим чудовим рукам та віртуозно зробленим операціям по заміні обох тазостегнових суглобів, мені вдалося врятуватися з під обстрілів зі зруйнованого Маріуполя та жити повноцінним життям зараз. Низкий вам уклін.

Дуже вдячна клініці, а особливо Окріму І.І за повернення до нормального життя. Заміна суглоба кульшового була у вересні 2020 року. Я з Ковеля, всім рекомендую цю чудову клініку, де по моїм рекомендаціям щонайменше 5 людей також були прооперовані і були дуже вдячні і задоволені результатами операцій. Рекомендую всім клініку, не ведіться на чудо уколи,таблетки і мазі, вони не діють, перевірила на собі. Клініці і колективу здоров'я, миру і вдячних пацієнтів побільше.

Щира подяка Процюку Віктору Васильовичу та всьому медичному персоналу! В КОЛЕКТИВІ ПАНУЄ ПОЗИТИВНА АТМОСФЕРА, ЛЮДЯНІСТЬ, ДОБРОТА ТА ПОВАГА! ВИ НАЙКРАЩІ! Здоровʼя, терпіння та мирного неба!!!

НОВИНИ КЛІНІКИ

workimg
Prevention of wound infections after hip and knee replacement surgeries and other interventions using High Dose Intravenous Vitamin C Therapy, Pascorbin
Post surgical wound infection is tragic for the patient and highly inconvenient for the surgeon. Treatment is 3-10x more costly compared to initial price.
workimg
Профілактика інфекційних ускладнень після первинного ендопротезування кульшового чи колінного суглобів із застосуванням високодозовановної внутрішньовенної терапії вітаміном С
Аскорбінова кислота (вітамін С) – водорозчинний вітамін, який сприяє оптимальному перебігу тканинного обміну. Бере активну участь в окисно-відновних реакціях, утворюючи з дегідроаскорбіновою кислотою систему перенесення протона водню, проявляє властивості