• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
  • trauma.ua@gmail.com

Наші послуги


Пластична хірургія

Ортопедичне моделювання стопи

Відділення фізіотерапії


Важлива інформація для пацієнтів


НАША КОМАНДА ЛІКАРІВ

Васильчишин Ярослав Миколайович Васильчишин Ярослав Миколайович
Головний лікар клініки
Травматологія та ортопедія
Білик Сергій Вікторович Білик Сергій Вікторович
Завідувач відділення
Травматологія та ортопедія
Юрценюк Андрій Володимирович Юрценюк Андрій Володимирович
Лікар травматолог, нейрохірург
Травматологія та ортопедія
Васюк Сергій Володимирович Васюк Сергій Володимирович
Лікар ортопед-травматолог
Травматологія та ортопедія
Переглянути всіх лікарів Напишіть питання

Дуже вдячна клініці, а особливо Окріму І.І за повернення до нормального життя. Заміна суглоба кульшового була у вересні 2020 року. Я з Ковеля, всім рекомендую цю чудову клініку, де по моїм рекомендаціям щонайменше 5 людей також були прооперовані і були дуже вдячні і задоволені результатами операцій. Рекомендую всім клініку, не ведіться на чудо уколи,таблетки і мазі, вони не діють, перевірила на собі. Клініці і колективу здоров'я, миру і вдячних пацієнтів побільше.

Щира подяка Процюку Віктору Васильовичу та всьому медичному персоналу! В КОЛЕКТИВІ ПАНУЄ ПОЗИТИВНА АТМОСФЕРА, ЛЮДЯНІСТЬ, ДОБРОТА ТА ПОВАГА! ВИ НАЙКРАЩІ! Здоровʼя, терпіння та мирного неба!!!

В цій клініці лікарі з великої букви! Тільки повага та подяка за оперування в 2016 році кульшового суглобу, забула про біль, бігаю, стрибаю, танцюю, завдяки золотим рукам пана Ярослава і його команди! Низенько вам вклоняюсь!

КОЖНОМУ - НА СВІЙ "ЕВЕРЕСТ" відкриває шлях найвідоміша і найуспішніша в галузі травматології та ортопедіі, зокрема - в ендопротезуванні й екзопротезуванні клініка - Шведсько-український медичний центр "Angelholm", головний лікар якого - ЯРОСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ ВАСИЛЬЧИШИН Ярослав Васильчишин - к мед.н., доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії БДМУ, заслужений лікар України, член Європейської асоціації хірургів. Найсучасніше обладнання, максимально комфортні умови для пацієнтів, найбільш доброзичлива атмосфера порятунку... І найважливіше - найефективніша команда професіоналів. 25 років... Щодня, щогодини... Тисячі операцій, тисячі зцілень. І кожному - шанс на здоровий рух! Тисячі вдячних відгуків. Тисячі сердець, які б'ються в одному ритмі - великої вдячності своїм рятівникам. Серед них - і моє серце. Якби була номінація "Відкриття року" у конкурсі, я б, не вагаючись, назвала "ANGELHOLM" та його душу (як мені сказали колеги клініки) - ЯРОСЛАВА МИКОЛАЙОВИЧА ВАСИЛЬЧИШИНА - талановитого хірурга, топ-менеджера, благородну й емпатичну людину, багатогранну особистість.

Хочу залишити хороший відгук про лікарню і лікарів. Чотири роки назад впала з висоти і порвала усі зв'язки у коліні. Після МРТ лікарі в Кам'янці-Подільському прийняли рішення для операції. Потрібно було ставити імплант. А після консультації в клініці я зрозуміла, що лікарі бувають різні. І не те, що компетентні і не компетентні, а тут інше. Ті, які роблять операції, і ті хто просто ставлять на ноги без шкоди для людини, і трати велиииких коштів. Дякую за вашу роботу. І дякую Господу, що у свій час дав можливість на вибір.

НОВИНИ КЛІНІКИ

workimg
Prevention of wound infections after hip and knee replacement surgeries and other interventions using High Dose Intravenous Vitamin C Therapy, Pascorbin
Post surgical wound infection is tragic for the patient and highly inconvenient for the surgeon. Treatment is 3-10x more costly compared to initial price.
workimg
Профілактика інфекційних ускладнень після первинного ендопротезування кульшового чи колінного суглобів із застосуванням високодозовановної внутрішньовенної терапії вітаміном С
Аскорбінова кислота (вітамін С) – водорозчинний вітамін, який сприяє оптимальному перебігу тканинного обміну. Бере активну участь в окисно-відновних реакціях, утворюючи з дегідроаскорбіновою кислотою систему перенесення протона водню, проявляє властивості
workimg
Профілактика інфікування ран після операцій по заміні кульшового та колінного суглобів та інших операцій із застосуванням високодозовановної внутрішньовенної терапії вітаміном С, паскорбін
Презентація на тему: "Профілактика інфікування ран після операцій по заміні кульшового та колінного суглобів та інших операцій із застосуванням високодозовановної внутрішньовенної терапії вітаміном С, паскорбін"