• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
  • trauma.ua@gmail.com

Наші послуги


Пластична хірургія

Ортопедичне моделювання стопи

Відділення фізіотерапії


Важлива інформація для пацієнтів


НАША КОМАНДА ЛІКАРІВ

Васильчишин Ярослав Миколайович Васильчишин Ярослав Миколайович
Головний лікар клініки
Травматологія та ортопедія
Білик Сергій Вікторович Білик Сергій Вікторович
Завідувач відділення
Травматологія та ортопедія
Юрценюк Андрій Володимирович Юрценюк Андрій Володимирович
Лікар травматолог, нейрохірург
Травматологія та ортопедія
Васюк Сергій Володимирович Васюк Сергій Володимирович
Лікар ортопед-травматолог
Травматологія та ортопедія
Переглянути всіх лікарів Напишіть питання

No image

Перебування у клініці повністю змінило моє уявлення про проведення оперативних втручань та відновлення після них. Результат перевершив усі мої сподівання. Велика вдячність і низький уклін усім пацівникам що супроводжували мене протягом періоду мого лікування. Дякую Богу та чудовому Лікарю, професіоналу Процюку Віктору Васильовичу! Нехай Ваш розум і професійні руки дарують радість і життя без болю ще багатьом людям які цього потребують!

Доброго дня! Вперше за 6 років я можу ходити рівно, без болю!!! Коксартроз кульшового суглоба не давав спокою ні вдень, ні вночі. За рекомендаціями знайомих вирішили звернутись в клініку "Angelholm". Оперував мене лікар Окрім Ілля Ілліч. Його професіоналізм і знання, чудова праця всієї команди хірургів зробили диво! Вже через кілька годин після операції я ходила за допомогою ходунків! Від щирого серця я вдячна йому, всьому персоналу клініки- лікарям, медсестрам, санітарам за їх турботу! Також хочу висловити вдячність всьому колективу реабілітаційного відділення , всім лікарям, реабелітологам, медсестрам, санітарам, всім, хто турбувався, підтримував, створювали умови для скорішого відновлення, повернення до повноцінного життя! В реабілітаційному центрі панує чудова, домашня атмосфера! Ще раз щиро дякую всім за Вашу працю, турботу! Віскова Олена, 70 років, м. Львів.

Мене звати Савік Роман Вікторович, військовий, 50 років. Був поранений під Вільшаном (Круп’янський напрямок) отримав осколкове мінно-вибухове поранення обох ніг (ліва – знизу до верху, права – перелом з дефектами), також поранення кисті та шиї. Після поранення я одразу потрапив в Куп’янськ, де мене стабілізували, потім – у Харків. Там пробув тиждень, після чого направили на Львів. У Львові трішки потримали і відправили на Чернівці. Прибув я в клініку «Angelholm» 15 серпня. Зустрів мене якийсь чоловік і сказав, що все пояснить. Я так зрозумів, що це санітар. А виявилось, що це сам лікар зустрічав. І він особисто на каталці завіз мене у палату. Все розказав, показав. Каже: «Увесь одяг знімай. Все – в стірку! Нам чужі бацили тут не потрібні». До речі, після Львову Олександр Васильович Білик (мій лікар) усі рани перешивав, чистив. Йому щось там не сподобалось і він все переробив. Ваки ставив, рани чистив… Тут дійсно дуже охайно, чисто. За період, що я тут знаходився, постійно прали одяг, міняли постіль. Але не це головне. Тут дуже приємні всі люди. І санітарочки, і лікар, і медсестрички. Завжди питають, завжди турбуються про тебе: «що подати, що зробити, а чи не болить, а може щось треба»… Прийшли на роботу «Добрий день, як ваші справи?». Зі зміни йшли, спочатку заходили, чи все добре і «До побачення». Щось треба – двічі не казав, чи то постірати, чи то щось подати, чи то в магазин сходити… Загалом дуже душевні та м’які люди. Вся команда привітна та професійна. І це дуже допомагало у моєму одужанні. До речі, тут гарно годують. Збалансоване харчування. Великі порції, банани, фрукти, кефір. Я тут поправився. І санітарки, і медсестри… - усі молодці. Дуже вдячний всій команді! Гарні всі: зміна за зміною міняються, а люди все одно привітні! Перевіряють і тиск, і температуру. І так щодня протягом двох місяців, що я тут лікувався. Всі на своєму місці. Лікар – то вобще! І сам перев’язки робив. Особисто контролював усі зміни, давав постійно поради, заставляв їсти. Він молодець, знає коли і що розповісти. Працював щодня, і приїжджав на вихідні та питав, чи все гаразд. Там, на нулі, всі на нервах, адже РЯТУЮТЬ життя. А тут вже інше. Тут рятують душі та ПОВЕРТАЮТЬ до життя. Я вдячний усім, хто мені допоміг: з першого дня поранення і до виписки! Те, що я бачив, не передати словами…. А Васильович – то він вобше молодець… Кажу вам.

Я просто вражений рівнем професійності всіх (всіх!) співробітників клініки, починаючи з золотих рук хірурга І.І.Окріма та не менш золотих рук та душ всіх лікарів та молодшого персоналу. Дуже дякую!!! Дуже пишаюсь тим, що така клініка світового рівня є в Україні!

Хочу висловити щиру вдячність всім лікарям та персоналу клініки Angelholm. 2 місяці тому моїй мамі тут проведено протезування кульшового суглобу. Результат перевищив наші очікування. Після тривалих років болю, обмежень рухливості і постійного прийому знеболюючих ми наважились на операцію. Високий рівень і якість роботи є помітною починаючи з реєстратури і завершуючи випискою пацієнта. Робота надзвичайно злагоджена, високоякісна, все як по нотах, з максимальний комфортом для пацієнта. Особлива вдячність лікарю від Бога - Васильчишину Ярославу Миколайовичу за його високу професійну майстерність і турботу. Операція пройшла дуже успішно, швидко і безболісно! Була приємно здивована, коли вже через 2 години мама змогла пройтися по палаті, звичайно під пильним наглядом персоналу. Також хочеться висловити щиру подяку працівникам реабілітаційного відділення за їх професійність, турботу, уважність, а ще за навчання дуже цінних моментів реабілітації, які важливо робити вдома. Пройшло 2 місяці від операції, і мама повернулась до нормального якісного життя і забула про біль. Якщо є потреба в лікуванні опорно-рухового апарату, то безперечно рекомендую клініку "Angelholm", вони найкращі! Колективу клініки бажаю міцного здоров'я, миру, успіху і процвітання!

НОВИНИ КЛІНІКИ

workimg
Prevention of wound infections after hip and knee replacement surgeries and other interventions using High Dose Intravenous Vitamin C Therapy, Pascorbin
Post surgical wound infection is tragic for the patient and highly inconvenient for the surgeon. Treatment is 3-10x more costly compared to initial price.
workimg
Профілактика інфекційних ускладнень після первинного ендопротезування кульшового чи колінного суглобів із застосуванням високодозовановної внутрішньовенної терапії вітаміном С
Аскорбінова кислота (вітамін С) – водорозчинний вітамін, який сприяє оптимальному перебігу тканинного обміну. Бере активну участь в окисно-відновних реакціях, утворюючи з дегідроаскорбіновою кислотою систему перенесення протона водню, проявляє властивості
workimg
Профілактика інфікування ран після операцій по заміні кульшового та колінного суглобів та інших операцій із застосуванням високодозовановної внутрішньовенної терапії вітаміном С, паскорбін
Презентація на тему: "Профілактика інфікування ран після операцій по заміні кульшового та колінного суглобів та інших операцій із застосуванням високодозовановної внутрішньовенної терапії вітаміном С, паскорбін"