• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
  • trauma.ua@gmail.com

Наші послуги


Пластична хірургія

Ортопедичне моделювання стопи

Відділення фізіотерапії


Важлива інформація для пацієнтів


НАША КОМАНДА ЛІКАРІВ

Васильчишин Ярослав Миколайович Васильчишин Ярослав Миколайович
Головний лікар клініки
Травматологія та ортопедія
Білик Сергій Вікторович Білик Сергій Вікторович
Завідувач відділення
Травматологія та ортопедія
Юрценюк Андрій Володимирович Юрценюк Андрій Володимирович
Лікар травматолог, нейрохірург
Травматологія та ортопедія
Васюк Сергій Володимирович Васюк Сергій Володимирович
Лікар ортопед-травматолог
Травматологія та ортопедія
Переглянути всіх лікарів Напишіть питання

Коли людина багато років хворіє, вона часто звертається до лікарів. Так трапилося, що із-за чергового погіршення стану здоров'я я звернулася за медичною допомогою до клініки "Angelholm", де мені надав висококваліфіковану медичну допомогу судинний лікар Марчук Роман Юрійович, якому я дуже вдячна за проведене якісне оперативне втручання. Це -- лікар з високим професіоналізмом. Післяопераційний період пройшов легко і без ускладнень. Також великі слова вдячності хочу висловити лікарю функціональної діагностики Марчук Тетяні Іванівні за точність дослідження. Рекомендую клініку "Angelholm" за її сучасне обладнання та висококваліфікованих спеціалістів, які його використовують на високому рівні для надання високоякісних медичних послуг. З великою вдячністю та повагою, Шкімбова Євдокія Олександрівна, село Кулевча Білгород-Дністровського району Одеської області.

Я дякуючи вам вже 10 років як стала повноцінною людиною!! Ваші руки дійсно творять чудеса!!!!!

Щиро захоплююся Вашою працею і Вашою відкритістю - поширення такої важливої інформації серед медичної спільноти і населення! Ви не тільки лікуєте, а й проводите безцінну просвітницьку роботу! Наша сім'я Ковцун-Тоненчук дякує Вам також за допомогу військовим і пишаємося, що в Україні є такі люди як Ви!

Висловлюю свою подяку та пошану лікарю травматологу Процюк Віктору Васильовичу , який оперував мене 21.11.23року. Операція була по заміні кульшового суглобу . Високий рівень професіоналізму Віктора Васильовича , його золоті руки, кваліфіковані, дієві поради,оптимізм надихає на скоріше одужання . Реабілітологу Олександру окрема подяка за моє відновлення та реабілітацію. Чуйний, уважний до кожного, він- професіонал своєї справи . Його поради, фізичні вправи дієві та суттєві в одужанні. За період, що я знаходилася в клініці та в реабілітаційному відділені я дійсно зустрілася з високим рівнем сервісу та з командою професіоналів на кожному рівні , які дуже гарно роблять свою справу . Кожна медична сестричка, фельдшер , кожна санітарочка, кожна працівниця обслуговуючого персоналу- це приємні, привітливі пані , які чудово роблять свою справу та викладаються на всі 100%. Я кожну хвилину відчувала від них турботу та допомогу. Ця турбота та підтримка Дуже Дуже допомагає в одужанні. В реабілітаційному відділенні панує чудова, домашня атмосфера! Пишаюсь тим, що у нас є така клініка-клініка світового рівня. Сервіс під ключ дійсно працює в клініці Angelholm. Я вдячна усім, хто мені допоміг з першого дня і до виписки! Низький вам уклін та повага, дорогі медпрацівники клініки! Дякую всім за Вашу працю!

No image

Перебування у клініці повністю змінило моє уявлення про проведення оперативних втручань та відновлення після них. Результат перевершив усі мої сподівання. Велика вдячність і низький уклін усім пацівникам що супроводжували мене протягом періоду мого лікування. Дякую Богу та чудовому Лікарю, професіоналу Процюку Віктору Васильовичу! Нехай Ваш розум і професійні руки дарують радість і життя без болю ще багатьом людям які цього потребують!

НОВИНИ КЛІНІКИ

workimg
Prevention of wound infections after hip and knee replacement surgeries and other interventions using High Dose Intravenous Vitamin C Therapy, Pascorbin
Post surgical wound infection is tragic for the patient and highly inconvenient for the surgeon. Treatment is 3-10x more costly compared to initial price.
workimg
Профілактика інфекційних ускладнень після первинного ендопротезування кульшового чи колінного суглобів із застосуванням високодозовановної внутрішньовенної терапії вітаміном С
Аскорбінова кислота (вітамін С) – водорозчинний вітамін, який сприяє оптимальному перебігу тканинного обміну. Бере активну участь в окисно-відновних реакціях, утворюючи з дегідроаскорбіновою кислотою систему перенесення протона водню, проявляє властивості
workimg
Профілактика інфікування ран після операцій по заміні кульшового та колінного суглобів та інших операцій із застосуванням високодозовановної внутрішньовенної терапії вітаміном С, паскорбін
Презентація на тему: "Профілактика інфікування ран після операцій по заміні кульшового та колінного суглобів та інших операцій із застосуванням високодозовановної внутрішньовенної терапії вітаміном С, паскорбін"