• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
  • trauma.ua@gmail.com

- Лазерна хірургія вен

Метод внутрішньосудинна лазерна коагуляція - це інноваційний сучасний метод лікування варикозу вен, що став альтернативою хірургічного втручання. Основною його перевагою стала можливість лікування лазером навіть великих підшкірних вен. Раніше це було можливо лише операбельним шляхом. В ході операції, під контролем ультразвукового дуплексного сканера, через прокол шкіри в просвіт вени вводиться тонкий світловод. В результаті дії випромінювання лазерної довгої хвилі вена нагрівається і «заварюється».

Лікування варикозу вен даним методом малотравматично, безпечно, і має відмінний естетичний ефект. Слід від проколу швидко затягується і на шкірі не залишається ніяких шрамів або рубців. Лазерне лікування варикозу відзначено багатьма пацієнтами як високоефективне і безболісне. Операцію проводять під місцевою анестезією.

Основними перевагами методу є: лазерне лікування дозволяє уникнути пошкодження сусідніх тканин, прискорюючи відновлювальний процес; процедура займає 40 – 60 хвилин і не вимагає подальшого медичного контролю; позбавлення варикозу без розрізів на шкірі, все виконується через проколи; низька травматичність дозволяє здійснювати лікування варикозу вен одночасно на обидві кінцівки; передбачає місцеву анестезію; реабілітація настає через кілька годин, і пацієнт відправляється додому; протягом кількох днів функції нижніх кінцівок повністю відновлюються.

ЛікарІм`яСпеціалізаціяЧас прийому (Четвер)
Марчук Роман ЮрійовичСудинна хірургія -

Новий коментар

Name
Ел. пошта
Текст

Коментарі