• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
 • trauma.ua@gmail.com

  Марчук Роман Юрійович

  Лікар судинний хірург
  Судинна хірургія


  Марчук Роман Юрійович, 1978 року народження. Лікар судинний хірург.
  В 2001 році закінчив лікувальний факультет Буковинської державної медичної академії. Інтернатуру пройшов по загальній хірургії.  
  З 2003 року працював у відділенні хірургії судин обласної клінічної лікарні.

  В 2004 році пройшов курси з первинної спеціалізації за фахом хірургія судин на базі інституту експериментальної хірургії та трансплантології в м. Києві.

  З 01.04.2013 р. по 12.04.13 р. на базі кафедри ендокринології БДМУ пройшов цикл тематичного удосконалення «Основи діагностики, лікування та профілактики ендокриних захворювань».

  З 17.02.14 р. по 28.02.14 р. на базі кафедри хірургії БДМУ пройшов цикл тематичного удосконалення «Актуальні аспекти судинної хірургії».

  В листопаді-грудні 2013 року на базі КМАПО ім. П.Л.Шупика пройшов передатестаційний цикл з хірургії судин. На підставі свідоцтва № 068234 (результатів комп”ютерного контролю та іспитів з теоретичних знань та практичних навичок) рекомендований для присвоєння вищої кваліфікаційної категорії.

  Приймає активну участь в роботі обласного наукового товариства хірургів, у клініко-анатомічних конференціях лікарні та відділення.

  Володіє великим об’ємом оперативних втручань у хворих на судинну патологію. Постійно вдосконалює свої знання з судинної хірургії, загальної хірургії,ендокринології, рентгенології та інших суміжних дисциплін.

  Впродовж 3 років надає екстрену спеціалізовану допомогу хворим по лінії санітарної авіації .

  Щорічно (двічі на рік) проводить показові оперативні втручання для хірургів центральних районних лікарень хворим на судинну патологію.

  З серпня 2017 р. – лікар судинний хірург в шведсько-україснькому медичному центрі.

   

  ДеньЧас роботи

  Новий коментар

  Name
  Ел. пошта
  Текст

  Коментарі