• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
  • trauma.ua@gmail.com

- Ком`ютерна томографія (КТ)

Здоров'я - це одна з найважливіших цінностей у житті кожної людини. І дійсно саме від здоров'я в більшості випадків і залежить загальний добробут людини, недарма ж у народі кажуть: «Було б здоров'я, а решта додасться». Саме тому стежити за своїм здоров'ям необхідно постійно, проходячи різноманітні тести та обстеження, адже, на жаль, існує безліч різних хвороб, розвиток яких без таких спеціальних обстежень виявити просто неможливо з причини відсутності будь-яких проявів відповідних симптомів. Шведсько-український медичний центр «Angelholm» пропонує свої послуги з проведення комплексних обстежень, завдяки чому фахівці нашого кабінету комп'ютерної томографії зможуть вже на початкових стадіях виявити можливі проблеми зі здоров'ям. Ми рекомендуємо періодично проходити комп'ютерну томографію, оскільки ряд захворювань на сьогоднішній день проходять безсимптомно і визначити їх можливо тільки задіяки сучасному обладнанню. А виявлення хвороби на стадії «зародження» або на початковому його етапі дозволяє провести вчасно правильне лікування, не доводячи до сумних наслідків. Це й економія коштів, і шанс на повне одужання.

Комп'ютерна томографія є одним із найбільш точних способів отримання зображення органів. Сучасна й ефективна технологія багатошарової комп'ютерної томографії застосовується із середини 90-х років. Рентгенівська комп'ютерна томографія грунтується на просвічуванні тіла людини рентгенівськими променями з наступною обробкою отриманого зображення в єдиний зріз через комп'ютер. У процесі виконання комп'ютерної томографії рентгенівська трубка безперервно, з високою швидкістю, обертається навколо пацієнта, який лежить в камері. При цьому знімки проводяться автоматично. Слід зазначити, що даний метод дослідження дуже простий для пацієнта.

 

Сфера використання комп'ютерної томографії.

 

Комп'ютерна томографія застосовується для розпізнавання хвороб органів черевної порожнини - жовчного міхура, печінки, підшлункової залози аорти та селезінки. Завдяки комп'ютерній томографії успішно виявляються пухлини вищевказаних органів, різноманітні запальні зміни, а також вади розвитку. Слід зазначити, що комп'ютерна томографія дозволяє діагностувати практично всі види уражень головного мозку - крововиливи, ознаки травматичних ушкоджень, інфаркти пухлини, кісти. Комп'ютерна томографія також використовується при профілактичних оглядах, так як рентгенівська комп'ютерна томографія може виявити ранні ознаки хвороб, особливо пухлинних уражень, коли у хворих відсутні скарги на своє здоров'я. При цьому іншими методами досліджень дані зміни в більшості випадків не можуть розпізнаватися.

 

Необхідно сказати, що комп'ютерна томографія виконується на спеціальному апараті, схожому на барокамеру. Для виконання комп'ютерної томографії пацієнт укладається на спеціальну кушетку, яка засувається в камеру, після чого виробляються знімки пацієнта протягом декількох секунд. У процесі виконання комп'ютерної томографії неприємні відчуття у пацієнтів відсутні.

Наш кабінет комп'ютерної томографії оснащений сучасним обладнанням (посилання на «наше обладнання» КТ), володіє повним пакетом програмного забезпечення, який дозволяє проводити весь спектр досліджень з оптимальними параметрами, а також здійснювати подальшу обробку та аналіз отриманих результатів.

 

Комп'ютерна томографія є легко здійсненним і надійним способом дослідження. Діагностичні можливості комп'ютерної томографії при різних хворобах складають 90-100%. Дуже важливо, що комп'ютерна томографія надає достовірну інформацію про будову (а також про хворобливі зміни в органах), яку отримати за допомогою інших методик неможливо. При цьому обмеження діагностичних можливостей комп'ютерної томографії можуть бути пов'язані тільки з дуже малими розмірами пухлин, а також найбільш ранніми стадіями запальних процесів.

Найчастіше комп'ютерна томографія проводиться натщесерце, а у випадку якщо Ви плануєте провести комп'ютерну томографію органів черевної порожнини, то рекомендується за кілька днів до проведення комп'ютерної томографії не вживати продукти, які сприяють високому утворенню газів в кишечнику.

 

Звернувшись до кабінету комп'ютерної томографії шведсько-українського медичного центру «Angelholm», Ви зустрінетеся з висококваліфікованими фахівцями, індивідуальним підходом і винятковою увагою до кожної дрібниці під час виконання процедури комп'ютерної томографії.

ЛікарІм`яСпеціалізаціяЧас прийому (Субота)
Страшок Юрій ВасильовичРентгенологія -

Новий коментар

Name
Ел. пошта
Текст

Коментарі