• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
  • trauma.ua@gmail.com

Операційне приміщення в шведсько-українському медичному центрі “Angelholm” обладнано унікальною системою очистки повітря, яка забезпечує відмінні результати оперативних втручань. Система використовує запатентовані технології Airshower та TLA, розроблені фірмою “Airsonett” (Швеція) в результаті 25-річного досвіду очистки повітря для виробничих приміщень: виробництво мікропроцесорів, лазерної оптики, які нещодавно було адаптовано до умов операційної.

Спеціальні механічні фільтри повністю очищують повітря від пилу, а отже, і від бактерій. Електронна система подає стерильне повітря зі стелі на зону операційного стола. Стерильність повітря доведено мікробіологічними дослідженнями. Лазерний лічильник часток пилу показує нуль.

На малюнку можна побачити, яким чином проходить циркуляція повітря в операційній, обладнаній даною системою. Рух повітря контролює комп'ютер. Під його контролем стерильне повітря охолоджується на декілька градусів, стає важчим, і повільно опускається зі стелі вниз. Розподіл температури повітря та його потоки показано за допомогою кольорової схеми. Очевидно, що в зоні операційного столу забезпечено цілковиту стерильність повітря.

Оперуюча бригада використовує під час ендопротезування кульшових та колінних суглобів спеціальні захисні системи фірми «Stryker», які допомогають запобігти циркуляції повітря від хірурга до операційної рани. Таким чином, ризик інфікування хворого під час оперативного втручання зменшується майже до нуля.

Останні розробки дозволили створити поряд із великими стаціонарними системами очистки повітря також невеликий портативний пристрій для використання в домашніх умовах! Тепер пацієнти, що страждають на бронхіальну астму, мають змогу дихати позбавленим від пилу повітрям у себе вдома. Як відомо, саме хатній пил часто провокує напади астми. Тому, дихаючи очищеним повітрям під час нічного сну, можна суттєво зменшити частоту і важкість нападів, знизити кількість або навіть повністю відмовитись від ліків! Таке лікування є цілком безпечним, а при тривалому застосуванні дозволяє заощадити значні кошти та уникнути побічних дій лікарських препаратів. Система має невеликі розміри, проста у використанні та обслуговуванні, працює тихо, має стильну зовнішність, відповідає найвищим вимогам безпеки. Її  неможливо “забути прийняти”, як ліки, або “передозувати”, на неї не буває алергічних реакцій, її можна використовувати в будь-якому віці.

Система очистки повітря “Airsonett” (Швеція) відкриває нові горизонти у лікуванні хворих на бронхіальну обструкцію в домашніх умовах.

New comment

Name
Email
Text

Comments