• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
 • trauma.ua@gmail.com

  Васюк Сергій Володимирович

  Лікар ортопед-травматолог
  Травматологія та ортопедія


  Васюк Сергій Володимирович, народився 22 травня 1982 року в м.Чернівці в сім'ї лікарів.

  З 1989 по 1994 рік навчався в загальноосвітній школі № 1, потім перейшов в загальноосвітню школу № 23 (в даний час гімназія № 5), яку закінчив в 1999 році із золотою медаллю (на час закінчення - Чернівецький середній загальноосвітній колегіум). З 1991 по 1994 рік навчався в дитячій музичній школі № 1 за спеціальністю гітара, потім перейшов в дитячу музичну школу № 4, яку закінчив в 1995 році.

  За період навчання брав участь у художній самодіяльності, брав участь і був призером міських, обласних і всеукраїнських олімпіад з біології, хімії, географії, математики, української мови та літератури.

  У 1997-1998 навчальному році навчався в державній середній школі міста Мерсед, штат Каліфорнія, США, по програмі з обміну Freedom Support Act Future Leader Exchange (FSA FLEX).

  У 1999 році вступив на перший курс Буковинської державної медичної академії (нині Буковинський державний медичний університет) за фахом "лікувальна справа", за державним замовленням.

  З 2004 по 2005 роки працював медбратом у відділенні травматології для дорослих лікарні швидкої медичної допомоги м Чернівці на 0,25 ставки.

  У 2005 році закінчив з відзнакою Буковинський державний медичний університет та вступив до очної магістратури за спеціальністю "хірургія".

  У 2008 році захистив магістерську роботу на тему: "Особливості перебігу ранового процесу та профілактика гнійно-септичних ускладнень при травматичних ушкодженнях кінцівок" з оцінкою "відмінно" і отримав диплом з відзнакою і сертифікат лікаря за фахом "хірургія".

  За час навчання в університеті неодноразово брав участь у художній самодіяльності, олімпіадах з топографічної анатомії, англійської мови, студентських наукових конференціях. Друкувався в збірнику тез студентських конференцій та Буковинському медичному віснику.

  З 2008 року працював лікарем хірургом в шведсько-українському медичному центрі «Angelholm» (ТОВ "Центр травматології та ортопедії").

  У 2009 році закінчив курси первинної спеціалізації і отримав сертифікат лікаря за фахом "травматологія та ортопедія". В цьому ж році перейшов на посаду лікаря травматолога-ортопеда в шведсько-українському медичному центрі «Angelholm» (ТОВ «Центр травматології та ортопедії»), де працю донині.

  З 2010 по 2013 роки навчався в очній аспірантурі по травматології та ортопедії факультету післядипломної освіти Буковинського державного медичного університету, у 2014 році захистив кандидатську дисертацію на тему: "Тотальне цементне ендопротезування кульшового та колінного суглобів: лікування та профілактика септичних ускладнень" і отримав науковий ступінь кандидата медичних наук.

   

  З 28.05.2021 року маю вищу категорію зі спеціальності «ортопедія і травматологія».


  З 2007 року неодноразово стажувався на робочому місці по артроскопії плечового та колінного суглобів, ендопротезування колінного і кульшового суглобів і травматології в лікарні міста Ангельхольм, Швеція. Приймав участь у вітчизняних та закордонних конференціях, з’їздах, практичних курсах. Маю 30 друкованих праць у фахових виданнях, 3 патенти на корисну модель у співавторстві. Приймав участь у 9 клінічних дослідженнях.

  DayWork time

  Other doctors

  New comment

  Name
  Email
  Text

  Comments