• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
  • trauma.ua@gmail.com

- Сучасна пластична хірургія

Пластична хірургія в шведсько-українському медичному центрі «Angelholm» - це європейський рівень послуг з естетичної медицини, адаптований до українського ринку.

Що потрібно для отримання не просто гарного, а відмінного результату в естетичної хірургії?

1. Досвідчені, висококваліфіковані фахівці.

Фахівці нашої клініки здобували освіту в кращих клініках Німеччини, Чехії, Росії, України. Всі вони мають великий практичний досвід роботи в галузі естетичної хірургії, і отримали визнання серед своїх пацієнтів.2. Европейська школа естетичної медицини.

Основною відмінністю європейської школи естетичної хірургії є максимально дбайливе ставлення до індивідуальних рис зовнішності пацієнтів. Ми дбаємо про наших пацієнтів і надаємо їм саме те, що їм необхідно.

3. Сучасне обладнання.

Операційна центру «Angelholm» обладнана сучасною системою стерилізації повітря, що дозволяє проводити операції в умовах абсолютної стерильності. Завдяки використанню радіохвильового скальпеля, отримуємо мінімально помітний післяопераційний рубець. Використання хірургічного лазера відкриває нові можливості контролю за проведенням операції.

4. Повна безпека для наших пацієнтів.

У нашій клініці постійно функціонує відділення реанімації та інтенсивної терапії. У ранньому післяопераційному періоді використовуються палати інтенсивної терапії. Виконується постійний моніторинг роботи систем і органів, а черговий лікар забезпечує цілодобове спостереження за пацієнтом у всьому післяопераційному періоді.5. Европейський рівень медичного сервісу.

Всі наші пацієнти відзначають високий рівень професіоналізму і культури поведінки нашого медичного персоналу. Ті, хто мав досвід лікування за кордоном, крім високого професіоналізму, відзначали доброзичливе і дбайливе ставлення до себе всього медичного персоналу.

6. Конфіденційність.

Дуже важливий фактор в європейській медицині. Ви не знайдете свої фото, розміщені на нашій рекламній продукції без вашого дозволу і відома.

7. Підготовка та реабілітація.

Дуже потужна косметологічна база з підготовки до і реабілітації після операцій з пластичної хірургії. До послуг наших пацієнтів - сучасний центр естетичної медицини «Грація». Високопрофесійні лікарі - косметологи, сучасні лікувальні методики і найсучасніше косметологічне обладнання - до послуг наших пацієнтів для отримання найкращих результатів.8. Чи адекватна цінова політика

Приклад: середня ціна на проведення блефаропластики 5000 гривень. В цю ціну входить:

- оплата перебування в відділенні
- оплата послуг медичного персоналу
- оплата проведення анестезії
- оплата проведення самої операції
- оплата харчування
- повна оплата медикаментозного забезпечення під час перебування в стаціонарі
- всі перев'язки в післяопераційному періоді
- знижка на подальше обслуговування в Центрі естетичної медицини «Грація»
- Європейський рівень естетичної медицини тепер доступний і на Буковині.

DoctorNameSpecialityWork time (Thursday)

New comment

Name
Email
Text

Comments