• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
  • trauma.ua@gmail.com

Шведсько- український медичний центр "Аngelholm", який безкоштовно постачав високодозований ін"єкційний вітамін С "Pascorbin" для поранених військових по всій Україні, організував сучасну ортопедичну майстерню з німецьким устаткуванням та унікальною запатентованою технологією.

Відтепер військові, у яких ампутовані нижні кінцівки, можуть отримати вже через 2 години після зняття замірів культіприймач та тренувальний екзопротез. З цим екзопротезом військовий одразу починає ходити. Протягом 3-5 днів наші фахівці навчають користуватись тренувальним екзопротезом. Принциповою умовою є те, що військовий повинен заключити з "Angelholm" договір на виготовлення постійного екзопротеза будь-якого ступеня складності за індивідуальними потребами та показами. Після того, як здійснюється фінансування постійного екзопротезу, військовий його отримує. Таким чином, за час очікування на постійний екзопротез, військовий має змогу користуватись тренувальним екзопротезом, бути активним і не прив'язаним до інвалідного візка.



Важливим є те, що за час очікування відбуваються постійні зміни розміру культі, за якими ми стежимо, та, відповідно, корегуємо.



Постійний екзопротез, який, військовий отримує через 3-9 місяців (строки очікування залежать від фінансування) теж корегується на момент встановлення.



Переваги отримання екзопротезу в клініці "Angelholm":

1. Військовий швидко отримує перший індивідуальний екзопротез, не очікуючи фінансування декілька місяців;

2. Військовий отримує курс навчання та тренується як користуватися екзопротезом.

4. У військового не відбувається дегенерації та атрофії м'язів.

Рання активізація пацієнтів з ампутованими кінцівками має наступні переваги:

1. Покращення фізичного стану: рання активізація допомагає запобігти атрофії м'язів та покращує загальну фізичну підготовку.

2. Зменшення ризику ускладнень: активізація знижує ризик розвитку тромбозів, пролежнів та інших можливих ускладнень, пов'язаних з довготривалим перебуванням у ліжку чи візку.

3. Психологічна підтримка: фізична активність позитивно впливає на психоемоційний стан, допомагаючи швидше адаптуватися до нових умов та зменшити ризик депресії.

4. Соціальна інтеграція: рання активізація сприяє швидшій соціальній реінтеграції та поверненню до активного повноцінного життя.

Проблеми, які можуть виникнути у військових з ампутованими кінцівками, яким не надається одразу допомога у вигляді екзопротезування:

1. Фізичні ускладнення: відсутність швидкого протезування призводить до атрофії м'язів, контрактур суглобів, пролежнів та інших фізичних ускладнень.

2. Психологічні проблеми: відсутність руху та незалежності призводить до депресії, тривожності та інших психологічних розладів.

3. Соціальна ізоляція: відсутність можливості самостійного пересування спричиняє соціальну ізоляцію та знижує якісь життя.



Якщо куксу не навантажувати, виникають наступні проблеми:

1. Атрофія м'язів: м'язи в ділянці кукси можуть атрофуватися, що ускладнить майбутнє протезування та зменшить функціональність, інколи може привести навіть до неможливості адаптувати до екзопротезу.

2. Контрактури: відсутність руху може призвести до виникнення контрактур суглобів, що обмежує їх рухливість.

3. Погіршення кровообігу: відсутність фізичної активності негативно впливає на кровообіг та призводить до ускладнень із загоєнням рани.

4. Психологічні проблеми: відсутність фізичної активності негативно впливає на психічне здоров'я, збільшуючи ризик депресії та тривожності.



Шведсько-український медичний центр "Аngelholm" пропонує революційний підхід в лікуванні пацієнтів з ампутованими кінцівками, в основі якого – швидке відновлення людей в функціональному і соціальному плані.

Життя - це РУХ! РУХ - це Angelholm!

Ми повернемо Вам РАДІСТЬ РУХУ!

Телефонуйте, дізнавайтесь більше:

050-50-50-103, 068-50-50-103



Посилання:

https://www.youtube.com/watch?v=ShgfKpFhm64

https://www.youtube.com/watch?v=B9Od-STgYRs&t=13s

https://www.youtube.com/watch?v=ShgfKpFhm64&t=6s

New comment

Name
Email
Text

Comments