• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
  • trauma.ua@gmail.com

- Використання вітаміну С з терапевтичною метою

Незамінний та необхідний ВІТАМІН С в організмі людини.

Головні властивості використання вітаміну С з терапевтичною метою:
 

  • важливий додатковий терапевтичний засіб при лікуванні раку
  • ефективний при лікуванні важких вірусних та бактеріальних інфекцій
  • ефективний при лікуванні COVID-19 та його наслідків (насьогодні внесений у протоколи лікування пацієнтів з COVID-19 в європейських країнах)
  • захист серцево-судинної системи (при високому тиску, цукровому діабеті, атеросклерозі, підвищеному рівні холестерину, від наслідків паління)
  • захист центральної нервової системи - нейропротекція (лікування нейрозапалення та нейродегенеративних захворювань, таких як деменція Альцгеймера, хвороба Паркінсона, лікування мігрені та головних болей)
  • захист від пошкодження та старіння клітин (вільні радикали, ультрафіолетове та іонізуюче опромінення, забруднення навколишнього середовища)
  • захист функцій печінки (детоксикація, захист клітин від токсинів, універсальний антидот при всіх важких інтоксикаціях - знижує токсичність селену, свинцю, ванадію, кадмію, нітритів та нітратів, гербіцидів, пестицидів, нікотину, алкоголю, тощо; знижує запалення та цироз печінки)
  • захист функцій шлунково-кишкового тракту (відновлює мікробіом)
  • кофактор виробництва колагену (при всіх захворюваннях сполучної тканини, суглобів та хребта, загоєнні ран, для відновлення та синтезу каркасу шкіри, очей, судин кісткової та хрящової тканини)
  • участь у синтезі гормонів стресу та серотоніну, в гормональній системі та енергетичному обміні (метаболічний синдром, ожиріння, стресові ситуації, антидепресивий ефект, симптоми тривоги)
  • підтримка імунної системи (зміцнення імунної відповіді, лікування алергії, попередження побічних ефектів будь-якої вакцинації).

Цікаво знати, що
тваринисамостійно синтезують вітамін С, на відміну від людей, тому нам необхідно додатково постійно його отримувати!

Наприклад, в організмі кози щоденно виробляється 185 мг/кг вітаміну С, а при хворобі синтез вітаміну С збільшується у 7,6 разів і становить 1400мг/кг!
У щура -  26-58 мг/кг щодня. Якщо перерахувати на середню вагу людини, то виходить, що в організмі людини із вагою 70 кг, повинно синтезуватись щоденно 1,8-4,1 гр.

Організм людини містить ген, який відповідає за синтез вітаміну С, але він в процесі еволюції зазнав мутацій і людина втратила цю здатність.

Горила, яка також втратила цю здатність, харчуючись вегетаріанською їжею, щоденно вживає біля 4,5 гр вітаміну С. У сучасної людини немає можливості цілий день харчувалась виключно рослинною їжею на 2500 калорій, необхідних для життя, тому ми вимушені іншим способом поповнювати цей важливий для життєдіяльності нашого організму вітамін.

При будь-якій інфекції, запаленні, стресі та інтоксикаціях потреба у вітаміні С значно зростає!

При супутній терапії раку, а також при важких вірусних чи бактеріальних інфекціях, гострих отруєннях, інтоксикаціях та при гострих запальних процесах необхідні надзвичайно високі рівні вітамину С у плазмі, що досягається лише його внутрішньовенним введенням.

Для постійної підтримки достатнього рівня вітаміну С у плазмі людини, між крапельницями застосовують також вітамін С в таблетках (найкраще засвоєння при вживанні ліпосомальної форми вітаміну С).

DoctorNameSpecialityWork time (Wednesday)
Васильчишин Ярослав МиколайовичОтропед-травматолог -

New comment

Name
Email
Text

Comments