• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
 • trauma.ua@gmail.com

  Качмарський Володимир Михайлович

  Завідувач відділення
  Рентгенологія


  Качмарський Володимир Михайлович закінчив Буковинську державну медичну академію в 2004 році.

  З 2004 року по 2005 рік проходив інтернатуру з радіології - діагностиці на базі Чернівецької обласної клінічної лікарні та факультету післядипломної освіти Львівського медичного університету ім. Галицького і отримав сертифікат лікаря-спеціаліста.

  З 2005 року і по теперішній час працює в обласному клінічному протитуберкульозному диспансері на посаді лікаря-рентгенолога обласного флюороцентра.

  2006 рік - курси спеціалізації з рентгенології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

  2008 рік - пройшов курси і отримав право працювати на апараті рентгенівському флюорографічне "12Ф9 Україна" з цифровою обробкою зображення фірми "Крас" м. Киев.

  2010 рік - курси тематичного удосконалення "Комп'ютерна і магнітно-резонансна томографія" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика м.Київ.

  2010 рік - брав участь в обласній науково-практичній конференції "Актуальні питання діагностики та лікування бронхолегеневої патології" на базі Буковинського державного медичного університету.

  2011 рік - пройшов ПАЦ по рентгенології на базі факультету післядипломної освіти Львівського медичного університету ім.Д.Галицького, успішно склав іспит, після якого привласнена друга кваліфікаційна категорія за фахом "Рентгенологія".

  2011 рік - цикл тематичного удосконалення «Актуальні питання фтизіатрії" на базі Буковинського державного медичного університету.

  2012 рік - курси тематичного удосконалення "Основи комп'ютерної томографії" на базі факультету післядипломної освіти Львівського медичного університету ім. Галицького.

  2012 - 2013 роки брав участь в семінарі центру рентгенівських технологій Асоціації радіологів України та Чернівецького регіонального відділення АРУ "Актуальні питання променевої діагностики", конференції "Школа МРТ Фармак 2012" м. Киев, пройшов курси "Радіаційний захист і забеспечення якості в медичній практиці" Державної інспекції ядерного регулювання України (Держатомрегулювання).

  2013 рік - пройшов виїзний ПАЦ по рентгенології Харківської медичної академії післядипломної освіти та рекомендований на першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Рентгенологія».

  2013 рік - привласнена перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Рентгенологія».

  Має загальний медичний стаж лікувальної роботи 10 років.

  ДеньЧас роботи

  Інші лікарі

  Новий коментар

  Name
  Ел. пошта
  Текст

  Коментарі