• Ел. пошта: trauma.ua@gmail.com

  Васильчиши Ярослав Миколайович

  Головний лікар клініки
  Отропедія, травматологія


  Васильчишин Ярослав Миколайович кандидат медичних наук, доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Буковинського державного медичного університету, лікар травматолог-ортопед вищої атестаційної категорії, головний лікар Центру травматології та ортопедії (шведсько-українського медичного центру «Angelholm»). 1996 закінчив Чернівецький державний медичний інститут. 1996 - 1998 р.р. проходив навчання в інтернатурі на базі кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Чернівецького державного медичного інституту. З 1998 р старший лаборант кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Чернівецького державного медичного інституту. З 1999 р лікар-травматолог Чернівецької лікарні швидкої медичної допомоги. З 2000 р асистент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Чернівецького державного медичного інституту.

  З 2003р. працює на посаді головного лікаря ТОВ «Центр травматології та ортопедії» (шведсько-український межіцінскій центр «Angelholm»). ф У 2008 р отримує вчене звання - кандидат медичних наук. З 2013 р доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Буковинського державного медичного університету. У 2008 р Указом Президента України за медичні досягнення в області травматології, ортопедії та нейрохірургії присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

   

  Наукова діяльність

  Автор 2 монографій, 15 наукових праць, 6 патентів і авторських свідоцтв на винаходи. Навчально-методична діяльність Видано 2 навчальні посібники.

   

  Лікувально-консультативна діяльність

  Провідний спеціаліст з ендопротезування кульшового та колінного суглобів. Вперше в Україні встановив ендопротез кульшового суглоба Exeter STRYKER, поверхневий ендопротез кульшового суглоба ASR De Puy. Вперше в Україні провів оперативні втручання з ендопротезування колінного суглоба Scorpio STRYKER, ревізійного ендопротезування кульшового суглоба системою Wagner ZIMMER. Вперше в Україні виконав черезшкірну декомпресію спинномозкового корінця системою STRYKER DECOMPRESSOR і ввів методику епідурального адгезіоліза при грижах міжхребцевого диска поперекового відділу хребта.

  Неодноразово стажувався у провідних клініках Швеції, Німеччини, США, Франції та Італії. Виконав понад 8000 оперативних втручань вищої категорії складності з ендопротезування та ревізійного ендопротезування суглобів, артроскопії, інтерламінектоміі, епідурального адгезіоліза і ін ..

   

  Громадська діяльність

  Член Європейської Асоціації хірургії стегна, координатор програми обміну знаннями між ТОВ «Центр травматології та ортопедії» (шведсько-український медичний центр «Angelholm»), Буковинським державним медичним університетом і Angelholm hospital (г.Енгельхольм, Швеція), Oberlinhaus (г.Потсдам, Німеччина), Helios klinikum (г.Берл н, Німеччина), Instituti Ortopedici Rizzoli di Bologna (м Болонья, Італія) і клінікою професора К.Сологуба (м.Невер, Франція).

  ДеньЧас роботи
  Неділя Вихідний

  Інші лікарі

  Новий коментар

  Name
  Ел. пошта
  Текст

  Коментарі