• м.Чернівці, вул. Руська, 185-В 
  • trauma.ua@gmail.com
workimg

Primum non nocere (лат. По-перше не нашкодь)


Людству вже відомо  більше 20 000 різноманітних хвороб.  І що всіх їх об'єднує на патофізіологічному рівні?

Виявляється - це оксидативний стрес, як наслідок збільшення кількості вільних радикалів в організмі людини,  що обумовлено  слідством  дії психоемоційних перевантажень,  певних  пестицидів,   різноманітних синтетичних сполук,  сигаретного  диму, радіації,  УФО, забруднення грунту, води, повітря тощо.

 Дієта з високим вмістом цукру, жиру та алкоголю також може сприяти виробленню збільшеній кількості вільних радикалів. АФК - Активні форми кисню та АФА - активні форми азоту, -  це і є вільні радикали, які приймають  участь в багатьох процесах імунної системи. Але їх надлишок призводить до утворення  окислювального стресу.

ВітамінС - антиоксидант  1 в організмі людини,  який є донором електронів. В процесі віддачі електрона, він миттєво  нейтралізує  АФК (Активні Форми Кисню), які по суті і є - вільними радикалами, що одразу покращує стан хворих, при будь-яких захворюваннях!

Вітамін С не синтезується і не накопичується  у людинни, хоча відповідальний  ген за синтез ферменту L-гулонолактоноксидази, якій відповідальний за синтез  вітаміна С з глюкози,  у людини є. Але він чомусь заблокований. Тому  вітамін С необхідно додатково вживати щоденно.
Вам раджу мінімум 2-3 гр в день. А коли починається будь-яке  захворювання, то його варто приймати по граму кожної години. До 16 гр на добу. Якщо є можливість, то на  початку любого застудного захворювання зробити інфузію, 15-30 гр внутрішньовенно.

До речі всі ссавці,  у яких вітамін С  синтезується в печінці,  мають тривалість життя, яка  становить приблизно, як мінімум  7-8 термінів статевого розвитку. Таким чином, якщо взяти середній  термін статевого розвитку людини у 16 ​​років, то тривалість життя повинна бути 112 -128  років. На жаль, це буває надзвичайно рідко.

Майже кожна людина хворіє до смерті, майже кожна тварина, яка самостійно синтезує вітамін С в своєму організмі, живе більш менш  здоровою до смерті. Примати в зоопарку, по інструкції за доглядом,  повинні в раціоні отримувати 2-3 гр вітаміна С з їжею. Інакше вони швидко починають хворіти. В них, як і у людей, генетика схожа ~98-99%, в них так само ген,  відповідальний за синтез вітаміну С в організмі, чомусь заблокований...

При хворобах всі савці (крім людей, приматів, морських свинок, кажанів та деяких птахів) посилено синтезують вітамін С в печінці. Як, наприклад, у кози, чи пацюка він синтезується в 20 разів більше, порівняно з нормою. Зазвичай у кози в нормі  синтезується вітамін С 70 мг на кілограм ваги, а при стресі, чи хворобі - 1400 мг на кілограм ваги.  Тому при хворобах, травмах чи пораненях, людям необхідно давати  вживати вітамін С додатково, парентерально, тобто не з їжею, а в інфузіях.

Внутрішньовенні інфузії вітаміна С в дозі 200-1200 мг

  • дають відмінні результати в якості профілактики та додаткового лікування гнійних ускладнень при любих оперативних втручаннях
  • прискорюють загоєння ран, зрощення переломів, анастамозів
  • значно зменшують температуру та потребу в знеболенні
  • зменшується термін перебування в стаціонарі та потреба в додатковому догляді за пацієнтом
  • суттево покращуються показники аналізів, зменшується СRP, підвищується гемоглобін
  • Як допоміжний засіб позитивно впливає при лікуванні коллагенозів, вірусних, бактеріологічних, онкологічних захворювань тощо
  • У онкохворих з лейкопенією після місячного лікування внутрішньовенним введенням вітаміну  С критично збільшується  рівень лейкоцитів.
  • За нашим досвідом в рази зменшує смертність при оперативних втручаннях.

          З біля 20 000 відомих хвороб в медицині,  внутрішньовенні інфузії вітаміна  С протипоказані лише в чотирьох випадках:              

1. Дефіцит ферменту  Глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.  У білої раси такий дефіцит зустрічається рідко.

2. Серповидно клітинна анемія.

3. Виражена серцева недостатність.

4. Виражена ниркова недостатність з наявністю великих ниркових каменів.

Вітамін С є однією з найбільш безпечних і вивчених речовин в медицині. Тому лікарі, навіть при недостатній кваліфікації та досвіді, не зможуть нашкодити пацієнту (Primum non nocere! - лат. По-перше не нашкодь).

Вживайте щодня вітамін С та будьте здорові!


Ярослав Васильчишин, Заслужений лікар України

Новий коментар

Name
Ел. пошта
Текст

Коментарі